• śr.. cze 19th, 2024

Czy wiesz, jak śledzić przesyłkę Allegro?

ByRedakcja

wrz 22, 2022

Zaczynając przygodę ze sprzedażą internetową normalnym będzie, że na samym początku mogą pojawić się wątpliwości czy pytania, na które będziesz szukał odpowiedzi.

Po zorganizowaniu już całej infrastruktury Twojego sklepu przejdziesz zapewne do działania. Jednak bez odpowiedzi chociaż przez chwile nie może pozostać pytanie – jak śledzić przesyłkę Allegro? Można problem rozwiązać bardzo szybko, optymalizując jednocześnie cały proces sprzedaży i realizacji zamówień. Wystarczy wykorzystać do tego celu efektywną platformę modułową Apilo (daw.ErpBox).

Zintegruj swój sklep z kontem firmy kurierskiej i zoptymalizuj swoją firmę pod względem sprzedaży

Nie lubisz tracić czasu ani energii na zbędne ruchy i czynności? Z Apilo (daw.ErpBox) uda Ci się zwiększyć efektywność Twojego sklepu szybko i profesjonalnie. Problem, jak śledzić przesyłkę Allegro zniknie bezpowrotnie, a Twoi Klienci będą w pełni usatysfakcjonowani ze wspólnej współpracy. Dzięki wielu modułom jesteś w stanie zoptymalizować poszczególne etapy procesu realizacji zamówień, co wpływa skutecznie na jego skrócenie, a tym samym zwiększa poziom satysfakcji Klientów. Ty również skorzystasz z tego rozwiązania. Czas, który zaoszczędzisz dzięki Apilo (daw.ErpBox), będziesz mógł wykorzystać na inne procesy związane z promocją Twojej marki, a pracownicy skupią się na innych zadaniach, które wspomogą Twoją sprzedaż – czytaj więcej, a pytanie, jak śledzić przesyłkę na Allegro zniknie z Twojej listy.

Wysyłasz paczki GLS? A wiesz jakie korzyści zyskujesz z takiej formy?

Jeśli właśnie nad tym się zastanawiasz, z naszym artykułem już przestaniesz. Korzyści płynące z integracji Twojego konta na Allegro z kontem GLS to między innymi:

  • dostawa wysłanych paczek w większości przypadków na następny dzień roboczy;
  • odpowiedzialność do wysokości wartości towaru, jednak nie więcej niż 6000 zł na jedną paczkę;
  • podpis cyfrowy, który dostępny jest online;
  • możliwość śledzenia przesyłki w czasie rzeczywistym i wiele innych.

Czy już wiesz jak śledzić przesyłkę na Allegro?

Z Apilo (daw.ErpBox) z całą pewnością tak. Wykorzystaj jego szerokie możliwości i ciesz się niezawodnością i dużą funkcjonalnością na długo.