• pon.. lip 15th, 2024

Sprawniejsze prowadzenie działalności w Internecie – na co pozwala Enova B2B?

ByRedakcja

gru 28, 2021

Aby utrzymać się na rynku i zyskać przewagę nad konkurencją, przedsiębiorca operujący w branży e-commerce powinien bez przerwy szukać nowych rozwiązań i starać się korzystać z dopasowanych do własnych potrzeb narzędzi.

Enova B2B jest platformą na miarę wymagań współczesnego e-sprzedawcy, zapewniając dostęp do szerokiego zakresu nowoczesnych funkcji, gotowych do wykorzystania we własnym sklepie.

Czym jest Enova B2B i w jaki sposób wyróżnia się na tle alternatyw?

Platforma B2B Enova jest narzędziem, która rozszerza możliwości sprzedaży o zamówienia w sieci. Korzystający z niej klienci mogą w łatwy sposób tworzyć zamówienia, analizować produkty oraz aktualne trendy. Szereg nowoczesnych rozwiązań sprawia, że łatwo dopasować zamówienia do indywidualnych potrzeb, a modułowa budowa zapewnia niewiarygodną wręcz elastyczność i wiele możliwości rozwoju. Enova B2B nieustannie się rozwija i wprowadza w swoją strukturę nowe, przydatne moduły, które odpowiadają na potrzeby branży e-commerce. Dodawanie nowych segmentów wraz z rozbudową firmy to podstawa, aby wyprzedzić swoją konkurencję.

Co więcej, Enova B2B jest ceniona poprzez duże korzyści, jakie czerpać mogą sprzedawcy, którzy zdecydowali się właśnie na tę platformę. Wspomnieć warto tu o:

  • szerokich możliwościach z zakresu marketingu,    
  • graficznym dopasowaniu platformy do potrzeb klienta,    
  • wielu opcjach konfiguracji platformy,    
  • obsłudze indywidualnych cenników oraz cech,    
  • szybkości działania oraz wysokim bezpieczeństwie,    
  • kompleksowej obsłudze walut oraz wielu języków,    
  • licznych możliwości rozbudowy w oparciu o dodatkowe moduły,    
  • profesjonalnych wdrożeniach i niezawodnej pomocy technicznej.

Enova B2B a integracja e-commerce – jakie możliwości ma sprzedawca?

Własny sklep internetowy często służy także do pozyskiwania zamówień. Sprzedawcy mają okazję uzupełnić możliwości obsługi klientów przez platformę B2B o część B2C, dopasowaną do klienta detalicznego – zobacz tutaj https://enovab2b.pl.

Platformą współpracującą z Enova B2B jest ErpBox, czyli nowoczesny system zarządzania sprzedażą internetową. Jest to przydatne narzędzie dla każdego sprzedawcy w branży e-commerce. ErpBox otwiera wiele możliwości w zakresie automatyzacji i lepszej organizacji e-sklepu, pozwalając sprowadzić wiele rutynowych procesów jego obsługi do zaledwie kilku kliknięć. Korzystając z systemu ErpBox, można skutecznie ograniczyć czas niezbędny do prowadzenia działalności, a także cieszyć się w jej zakresie wyjątkową wygodą i efektywnością. Osoby zainteresowane mają okazję przetestować ErpBox na własną rękę, korzystając z darmowego, 21-dniowego okresu próbnego!