• czw.. lut 2nd, 2023

e-Finansowo.pl

Poruszamy finansowe kwestię w naszym kraju.

Dlaczego warto wybrać koszulki reklamowe?

ByRedakcja

lis 14, 2022

Koszulki reklamowe do bardzo popularny element promocji firmy.

Gadżety reklamowe, które wykorzystujemy podczas kampanii promocyjnych, powinny być nośnikiem dobrze widocznym, popularnym, chętnie wykorzystywanym przez osoby, której taki upominek otrzymają. Koszulki są bardzo uniwersalne ze względu na łatwość wykonania nadruku za pomocą druku transferowego czy też sitodruku, są to bardzo wytrzymałe metody nanoszenia napisów czy też logo firmy.

Dlaczego warto wybrać koszulki reklamowe?

T-shirt z logo firmy jako gadżet promocyjny

Dostępne są koszulki w różnych kolorach, od często wybieranych białych lub czarnych poprzez czerwone, zielone, niebieski cz żółte T-shirty. Można wybrać kolorystykę, która będzie kojarzyła się z logo naszej firmy. Firmy budowlane mogą wybrać koszulki odblaskowe z logo, mogą one być nie tylko dobrym prezentem reklamowym, ale także koszulkami, które na co dzień będą wykorzystywali nasi pracownicy. Koszulki reklamowe to proste modele, o dekolcie półokrągłym, trójkątnym, koszulki polo, modele damskie, męskie oraz dziecięce. Możemy wybrać różne elementy graficzne, duże logo czy też dyskretną nazwę firmy na koszulce, możemy wykonać także nadruki z dwóch stron, umieścić logo na rękawie.

Koszulki z nadrukiem mogą być wykorzystane przez firmy z różnych branż, jest to bardzo uniwersalny gadżet reklamowy. Możemy wybrać koszulki od znanych dostawców, które będą wykonane ze 100% bawełny. Dzięki temu koszulka reklamowa będzie wysokiej jakości, będzie przez długi czas służyła użytkownikowi, przez co będzie bardzo dobrym nośnikiem naszej reklamy. Koszulki mogą posiadać nadruki lub też haft, często firmy, które poszukują bardziej trwałych, eleganckich gadżetów reklamowych, wybierają haftowane logo firmy na koszulce. Można wykonać nadruk z przodu, na plecach, na rękawach. Obecnie nadruki są bardzo trwałe, wykorzystuje się sitodruk, druk transferowy, dzięki czemu są to wysokiej jakości nośniki naszej reklamy.

Obecnie t-shirt z logo to bardzo popularna forma promocji, dzięki czemu możemy stworzyć bardzo przydatne koszulki reklamowe. Koszulki reklamowe mogą także posłużyć pracownikom, możemy wybrać bezpieczne wersje odblaskowe w kolorze zielonym lub pomarańczowym.