• wt.. maj 21st, 2024

Płytki Geotiles ścienne i podłogowe dostępne w wielu wzorach

ByRedakcja

gru 13, 2022

Jeśli kochasz style wnętrz z całego świata, znajdziesz mnóstwo pomysłów, jak wprowadzić do swojego domu ich urok i charakter dzięki gamie wzorzystych płytek biało-niebieskich inspirowanych wpływami holenderskimi, po wzory mozaikowe w wielu kolorach i odmianach inspirowane Afryką, Orientem i Morzem Śródziemnym.

Jeśli wolisz proste kształty od fantazyjnych wzorów na płytkach, zamiast tego eksperymentuj z geometrycznymi wzorami. Takie piękne, wzorzyste płytki ścienne i podłogowe znajdziesz w ofercie producenta Geotiles.

Płytki Geotiles ścienne i podłogowe dostępne w wielu wzorach

Płytki pasujące do każdego wnętrza

Od efektownych stylów retro, które celebrują jednolite geometryczne wzory lub wzorzyste, bogate mozaiki marokańskie, aż po klasyczne płytki z efektem marmuru, znajdziesz wszystkie inspiracje, których potrzebujesz do urządzenia eleganckich i pięknych wnętrz z płytkami Geotiles. Aby uzyskać ciekawy wygląd, poeksperymentuj z wzorzystymi płytkami ściennymi oraz podłogowymi, które naśladują wygląd tkaniny, starych perskich dywanów. Płytki z wykorzystaniem geometrycznych kształtów i wzorów pomagają stworzyć bardziej współczesne wykończenie.

Dodatkową zaletą jest to, że płytki z wzorami geometrycznymi doskonale pasują do nowoczesnych, minimalistycznych łazienek i kuchni, gdzie zbyt szczegółowy projekt może odwracać uwagę od prostych, gładkich krawędzi. Jeśli masz tradycyjną łazienkę, możesz także rozważyć płytki w stylu mozaiki, może to być projekt płytek z motywem kwiatowym lub roślinnym, nowoczesna lub współczesna łazienka zyskałaby na bardziej abstrakcyjnym designie z prostym wzorem.

W ofercie producenta Geotiles znajdziemy również kilka modeli płytek imitujących marmur, mogą mieć one wykończenie matowe lub błyszczące. Znajdziemy takie płytki w kilku rozmiarach na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/Geotiles/7735, łatwo je zatem dopasować do ścian i podłóg w różnej wielkości pomieszczeniach. W przeciwieństwie do naturalnego kamienia płytki imitujące marmur nie plamią się, nie wchłaniają wody i nie są podatne na uszkodzenia. Możemy je zakupić z żyłkowaniem szarym lub złotym, rdzawym, w zależności od tego, jaki model najbardziej nam się podoba.