• czw.. lut 2nd, 2023

e-Finansowo.pl

Poruszamy finansowe kwestię w naszym kraju.

Pomysły i wskazówki dotyczące utrzymywania prawidłowych rutynowych treningów

ByRedakcja

kw. 23, 2020

Jeśli tu jesteś, to oczywiście szukasz formy, więc jesteś we właściwym miejscu.

Teraz musisz pamiętać, że myślenie o poprawie kondycji i robienie tego to dwie oddzielne rzeczy. Musisz przykładać się jak najwięcej do swoich celów, a sukces powinien nastąpić. Sprawdź, czy ten artykuł może ci w tym pomóc.Upewnij się, że rozciągasz się przed i po każdym treningu. Zapewni to rozluźnienie mięśni i zwiększy elastyczność, pomagając uniknąć kontuzji. Rozciąganie na początku treningu powinno odbywać się po około 5 minutowej rozgrzewce, ponieważ Twoje mięśnie będą rozgrzane i luźne.Nie spiesz się z ćwiczeniami. Szybszy trening może pomóc od razu spalić więcej kalorii, ale szybciej się zmęczysz i na dłuższą metę spalisz mniej. Dodatkowo, jeśli spieszysz się z jakimkolwiek rodzajem ćwiczeń, istnieje większe ryzyko zranienia się podczas ćwiczeń.Fitness to nie tylko ćwiczenia. Jeśli zamierzasz uzyskać formę, musisz również zadbać o swoją dietę. Nie możesz uzyskać formy, chodząc codziennie na siłownię i ćwicząc z Big Macem. Wybierz więc dietę, która z dnia na dzień uzupełnia Twoje obciążenie treningowe. Pomysły i wskazówki dotyczące utrzymywania prawidłowych rutynowych treningów

Na przykład, jeśli nie ćwiczysz jednego dnia, ten dzień jest idealnym dniem na sałatki lub w dniu ciężkiego treningu, może być bardziej akceptowalne oszukanie z burgerem.Świetną wskazówką fitness, której powinieneś przestrzegać, jest upewnienie się, że treningi siłowe nie przekraczają godziny.

Kiedy trening siłowy trwa dłużej niż godzinę, twoje ciało wytwarza więcej kortyzolu, hormonu stresu. Zmniejsza to poziom testosteronu w twoim ciele i ma negatywny wpływ na twoje mięśnie.Jedną z podstawowych wskazówek dotyczących fitnessu jest nie przetrenowanie! Czasami, gdy masz cel zdrowotny lub fitness, który chcesz osiągnąć, kuszące jest pchanie się do maksimum, ale to nie jest zdrowe. Wyznaczaj sobie regularnie osiągalne cele, a wyniki będą w Twoim zasięgu.Aby prawidłowo ćwiczyć mięśnie, ćwicz je tylko przez około godzinę. Trening przez ponad godzinę zazwyczaj działa przeciwko tobie. Twoje ciało ma tendencję do wytwarzania większej ilości kortyzolu po około 60 minutach, co może powodować blokowanie testosteronu i marnowanie mięśni, które właśnie zdobyłeś.Jeśli lubisz oglądać telewizję, spróbuj dodać trochę treningu do oglądania telewizji. Oglądanie telewizji podczas treningu może pomóc Ci zapomnieć, że ćwiczysz, co wydłuży Twój trening. Spróbuj użyć programów telewizyjnych jako timera. Jeśli wiesz, że pokaz trwa pół godziny, powiedz sobie, że będziesz ćwiczył przed dwoma pokazami.Jeśli masz zablokowany plan ćwiczeń, upewnij się, że po kilku tygodniach minie, aby dodać 5-10 minut do swojej rutyny. Pomoże to rzucić sobie wyzwanie i spalić więcej tłuszczu z twojego ciała. Pomyślne zakończenie tego dodatkowego czasu da Ci poczucie spełnienia i satysfakcji.Wyginaj ramiona podczas uginania ramion, aby uzyskać maksymalne korzyści. Zacznij od wykonania standardowego uginania ramion, ale upewnij się, że ramię jest całkowicie wyprostowane. Zrób to, napinając triceps pod koniec powtórzeń. Pomaga to ćwiczyć mięśnie ramion, wykorzystując ich całe zakresy ruchu.Biorąc pod uwagę wszystkie strategie z tego artykułu w swoim arsenale, jedyną rzeczą, która powstrzymuje Cię przed nabraniem formy, jesteś Ty. Masz teraz w głowie wiedzę, że musisz podjąć odpowiednie kroki, aby zadbać o formę. Dlatego postaraj się jak najlepiej wykorzystać tę wiedzę, a efekt końcowy powinien sprawić, że poczujesz się dobrze.

Podobne publikacje