• pon.. lip 15th, 2024

Kubki i filiżanki reklamowe

ByRedakcja

lut 4, 2023

Jednym z najczęściej wykorzystywanych gadżetów promocyjnych są kubki, obecnie dostępne są także filiżanki, komplety do kawy czy też herbaty.

Kubki to przedmioty codziennego użytku, z których często korzystamy, dlatego bardzo dobrze sprawdzą się jako upominki reklamowe. Kubki mogą posiadać różnego rodzaju nadruki, może być to logo firmy, może być to także kubek spersonalizowany dla danego pracownika, z jego imieniem. Na kubkach można nanieść nie tylko logo, ale także zdjęcia, wybrać kubki, które będą zmieniały kolory w zależności od temperatury.

Kubki i filiżanki reklamowe

Dlaczego kubki reklamowe sprawdzają się podczas kampanii promocyjnych?

Kubki bardzo dobrze sprawdzają się jako upominki reklamowe, dzięki temu możemy zwiększyć świadomość naszej marki wśród klientów dzięki oryginalnym oraz ciekawych kubkom ze zdjęciem. Należy wybrać odpowiednie grafiki, projekt, można także umieścić na kubku tekst oraz dane kontaktowe do firmy. Dzięki kubkom możemy łatwo docierać do dużej grupy odbiorców, będziemy rozdawali je podczas konferencji, szkoleń czy też różnego rodzaju spotkań biznesowych. Kubki sprawdzają się bardzo dobrze w różnych działaniach marketingu bezpośredniego, będą także bardzo oryginalnym dodatkiem do zakupów.

Kubki mogą być obecnie dostarczone w mniejszych ilościach, dzięki nadrukowi komputerowemu agencje reklamowe mogą zmniejszyć minimum logistyczne. Kubki mogą posiadać różne kolory podstawowe, na których będziemy nanosić nadruki, grafiki. Oprócz tradycyjnych kubków o pojemności 200 czy 330 ml możemy także wybrać filiżanki do kawy, dedykowane filiżanki do cappuccino czy też espresso. Z pewnością w takim naczyniu przyjemnie będzie wypić kawę. Mogą być to także zestawy kubków z podstawkami, które bardzo dobrze sprawdzą się jako prezent dla partnera biznesowego.

Kubki reklamowe mogą posiadać różną pojemność, dzięki czemu możemy wybrać kubki o większej pojemności, na których możemy umieścić duże logo czy też większy nadruk. Obecnie kubki reklamowe to jedne z najpopularniejszych gadżetów promocyjnych, bardzo dobrze sprawdzają się podczas kampanii marketingowych. Osoby, które otrzymają kubek, używają naczynia często w domu lub też w pracy, obcują z logo firmy, treściami reklamowymi, dlatego jest to bardzo dobry sposób na promocję.