• czw.. lut 2nd, 2023

e-Finansowo.pl

Poruszamy finansowe kwestię w naszym kraju.

Potrzebujesz dobrego źródła pomysłów na budowanie mięśni, a następnie kontynuuj!

ByRedakcja

kw. 22, 2020

Masz problem z otwarciem słoika z piklami? Czy noszenie prania po schodach nie daje ci spokoju? Wiele osób uważa, że ​​ćwiczenia sercowo-naczyniowe są wystarczające, ale budowanie masy mięśniowej może zarówno pomóc schudnąć, jak i zachować zdrowie.

Pomysły zawarte w tym artykule pomogą Ci w prosty i łatwy sposób budować mięśnie, więc czytaj dalej!Nie próbuj skupiać się jednocześnie na cardio i sile. Nie oznacza to, że nie powinieneś wykonywać ćwiczeń sercowo-naczyniowych, gdy próbujesz zbudować mięśnie. W rzeczywistości cardio jest ważną częścią sprawności fizycznej. Nie powinieneś jednak intensywnie trenować cardio, na przykład przygotowując się do maratonu, jeśli chcesz skupić się na budowaniu mięśni. Te dwa rodzaje ćwiczeń mogą się ze sobą kolidować, minimalizując skuteczność na obu frontach.Poszukaj informacji w Internecie, aby upewnić się, że ćwiczenia, które wykonujesz, odpowiadają Twoim celom kulturystycznym. Różne ćwiczenia działają na różne części ciała i mogą budować masę mięśniową lub wzmacniać mięśnie. Upewnij się, że korzystasz z technik budowania mięśni i masz szeroką gamę ćwiczeń do pracy nad różnymi grupami mięśni.Kiedy wykonujesz rutynę podnoszenia, staraj się zawsze ćwiczyć mięśnie brzucha na samym końcu. Trenując mięśnie brzucha przed dużą częścią ciała, możesz zmniejszyć siłę i zwiększyć ryzyko kontuzji. Dlatego powinieneś ćwiczyć mięśnie brzucha po głównym treningu lub możesz po prostu zrobić z niego osobny trening w innym czasie.Regularnie masuj mięśnie. Możesz to zrobić samodzielnie, używając wałka piankowego, piłki tenisowej lub innego narzędzia, które pomoże złagodzić sztywność obolałych mięśni. Możesz nawet rozważyć regularne masaże w salonie. Jakiekolwiek środki używasz; musisz regularnie rozluźniać te mięśnie.Zmień swoje treningi. Badania dowiodły, że różnicowanie powtórzeń, intensywności i ćwiczeń jest najlepszą kombinacją dla zwiększenia masy mięśniowej. Potrzebujesz dobrego źródła pomysłów na budowanie mięśni, a następnie kontynuuj!

Nasze ciała bardzo dobrze przystosowują się do ćwiczeń i muszą być szokowane zmianą ćwiczeń, aby osiągnąć najbardziej optymalny wzrost.Korzystaj z własnego ciała podczas ćwiczeń.

Ćwiczenia na masę ciała, które obejmują pompki, podciągnięcia, wypady i dipsy, mogą spowodować dodatkowy przyrost masy mięśniowej i siły. Z tego powodu tego typu ćwiczenia są bardzo ważnym elementem solidnego programu treningowego i powinny być uwzględnione.Dodaj ćwiczenia plyometryczne do swojego planu treningowego. Działa to na mniejsze, „szybkokurczliwe” włókna mięśniowe, stymulując wzrost mięśni. Podobnie jak ruchy balistyczne, ćwiczenia plyometryczne wymagają przyspieszenia ruchów. Na przykład, gdybyś robił pompki plyometryczne, podniósłbyś swoje ciało do góry, zdejmując ręce z podłogi podczas wykonywania ruchu.Za każdym razem, gdy podnosisz ciężki wolny ciężar, bardzo ważne jest, aby mieć obserwatora. To ktoś, kto zna rutynę, którą wykonujesz, a także rozumie, kiedy potrzebujesz pomocy. Wiele razy ta osoba może stać się również typem kumpla z siłowni.Aby uniknąć wypalenia, należy od czasu do czasu zmieniać swoją rutynę. Oznacza to, że nie chcesz wykonywać dokładnie tego samego planu ćwiczeń przez więcej niż 8 kolejnych tygodni. To nie tylko sprawia, że ​​wszystko jest interesujące, ale także pomaga Twojemu ciału w dalszym rozwoju.Gdy zastosujesz te informacje, słoik z marynatami będzie pod twoją kontrolą i będziesz mógł biegać po schodach przez cały dzień! Sprawne i zdrowe ciało zaczyna się od dbania o nie, co obejmuje zarówno ćwiczenia sercowo-naczyniowe, jak i budowanie mięśni. Powodzenia!

Podobne publikacje