• wt. Kwi 20th, 2021

e-Finansowo.pl

Poruszamy finansowe kwestię w naszym kraju.

Buty Jalas – maksymalne bezpieczeństwo nóg

ByRedakcja

Lut 15, 2021

Podstawową funkcją obuwia ochronnego jest zapewnienie bezpieczeństwa stóp i dolnych części nóg.

Chronią one między innymi przed urazami mechanicznymi i termicznymi (wychłodzenie albo oparzenie). Dodatkowo stanowią tarczę ochronę przed brudem, błotem i wilgocią. W związku z profesjonalnym zastosowaniem tego rodzaju butów muszą one spełniać wysokie standardy bezpieczeństwa, na przykład wyśrubowane normy BHP. W porównaniu do zwykłego obuwia ich konstrukcja musi jest wzmocniona, co wiąże się chociażby z użyciem solidnego materiału do ich produkcji. Posiadanie obuwia ochronne jest częstym wymogiem w różnych zawodach, zmniejsza ono ryzyko groźnego wypadku, na przykład dzięki dobrze dobranej przeciwpoślizgowej podeszwie użytkownik zachowa stabilną pozycję na śliskiej powierzchni. Buty robocze powinny również zapewniać wygodę, to znaczy nie sprawiać dyskomfortu i nie uszkadzać stóp pracownika.

Buty Jalas – maksymalne bezpieczeństwo nóg

Dlaczego buty Jalas gwarantują najwyższe bezpieczeństwo?

Firma Jalas istnieje na rynku od 1916 roku. Pochodzi z Finlandii. Od ponad stu lat buty przez nią produkowane są synonimem światowej jakości. Obuwie robocze firmy Jalas spełnia normy BHP i szczyci się posiadaniem licznych certyfikatów i atestów. Do ich stworzenia zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie, co przekłada się na bezpieczeństwo oraz trwałość. Konstrukcyjna wytrzymałość tych butów gwarantuje, że będą one służyć użytkownikowi przez wiele lat. Należy również wspomnieć, że nadają się one perfekcyjnie do uprawiania takich sportów jak trekking.

Bez dwóch zdań buty jalas spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Warto zajrzeć do przygotowanej przez nas oferty obuwia produkowanego przez tę firmę. Zapewniamy konkurencyjne ceny i wysoki standard obsługi. Każde buty robocze są dokładnie opisane, włącznie z proponowanym zastosowaniem zawodowym.